| RaduWhovian a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Doctor Who! Banuiesc ca ati vazut series 12. Ce parere aveti de final? Aveti impresia ca showrunner ul, Chriss Chibnall a distrus serialul? Daca da, de ce? Credeti ca acesta aduce personaje vechi in serial doar pentru a isi face greselile neobservare?

1 răspuns:
| Justme32 a răspuns:

Lipsa personajelor vechi a fost problema, iar actrița a jucat rolul unei adolescente împiedicate iar la finalul fiecărui episod, dădea secvențe din câteva secunde ca să nu pară idioată. A fost o încercare jalnică a actriței să încerce să joace rolul doctorului Matt Smith care a descoperit-o pe Ami