| anonim_4396 a întrebat:

Caut un film de cateva zile, dar am uitat din pacate cum se numeste actorul principal.
- Era vorba despre un avocat, care in urma unor neintelegeri ii este omorata sotia si fata...(asa incepe filmul) si ajunge sa ii omoare pe criminali, este bagat la puscarie, si din puscatie ii omoara pe aproape toti cu capcanele puse de el.
Tin minte ca filmul se termina cu el cand moare in inchisoare pentru ca isi detoneaza propria bomba, tin minte decat parti mici din film. Stiu ca pe un asasin il omoare taiandu-l cu drujba, il filmeaza, si filmarea o pune pe un DVD pe care il vede chiar fetita unuia din avocati... filmul din cate tin minte e mai nou de 2005. Scuzati-mi ortografia, chiar nu mai stau sa corectez.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jucatorul?

| horia2012 a răspuns:

Gamer (2009)