| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU big hug
As mai avea o intrebare la voi. De data asta sectiunea FILME big grin

Am vazut, cred ca acum 1-2-3 ani! Un film despre un baiat, care incepusera sa se drogheze. Se droga cu 3 prieteni de al lui.
Dupa ce i se termina banii, mergea sa fure de prin magazine.
Un prieten de al lui a murit, in timpu jafului, si celalalt a fost arestat.
El a scapat. Dar, nu avea nimic, vreun ban si depedenta de cocaina era foarte mare.
Se duse la maicasa plangand, sa ceara bani pentru droguri.
Mama lui, nu ii deschidea usa, sa nu intre incasa. Deoarece stiia ca in acel moment se drogase.
Nu gasea nicaieri vreun sprijin.
Avea un prieten ( Nu mai tin minte cum se imprietenisera sau erau prieteni )
Un om, de vreo 30 de ani, lucra la politie.
El la ajutat foarte mult sa scape de dependenta, mai mult prin centre dezintoxicare. Si altele
Si totusi, la sfarsit a reusit sa invinga depedenta de cocaina, si alte droguri.
In film poveste lui a fost spusa pe o scena la multi spectatori.
Sper sa fii fost cat de cat explicit ce am zis big hug
( Desigur cel care stie filmu acela are Fundzita big grin ) :X:X::X

Răspuns Câştigător
| xXPuricelXx a răspuns:

L-am vazut si eu dar am uitat cum se cheama.Pe ProTV sau pe AXN parca l-am vazut.Dar singer chiar nu-mi aduc aminte cum se cheama. Daca imi aduc aminte te anunt ca sa-mi dai fundita, da?big grin

1 răspuns:
| aniky a răspuns:

Nnnnnnnnnuuuuuuuu