| Kosm1n a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie filme cu droguri vazute de voi sa fie smechere nu panarama! dau funda! cat mai multe!

4 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

The Basketball Diaries cu DiCaprio, Traffic, Requiem for a Dream, Trainspotting, 21 grams, Prozac Nation.
Cred ca o sa te faca sa nu te mai gandesti la asta prea curand.

| Teddy_4958 a răspuns:

"Weekend cu mama" e romanesc si "Jurnalul unui baschetbalist", nu mai stiu cum se numea in engleza stiu atat ca in el joaca Leonardo Dicaprio si e chiar super filmul, e ceea ce cauti. Merita vazut, e bestial!;]

| Weider a răspuns:

Requiem for a dream, Blow, Scarface, astea sunt printre cele mai bune filme vazute de mine.