| Serinimax a întrebat:

Salutn TPU! Stie cineva niste animeuri romantice si de comedie dar va rog fara drama sau niste animeuri yaoi.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Mihai1800 a răspuns:

Amice/co nu prea stiu din astea nu ma uit prea des la genul dar unu al fi Nisekoi

| lisa00yuki a răspuns:

Încearcă Itazura na kiss e comic dar și romantic, sper sa-ți placă.

| UzumakiNaruta a răspuns:

Iti recomand naruto, dar nu naruto shippudenn, naruto este un anime comic dar are si destul de multa actiune, na, nu prea m-am uitat la foarte multe animeuri comice dar la asta am ras chiar foarte mult