| RaluKkkk a întrebat:

Sambata e stapanul inelelor partea a 2 va uitati?

5 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Va recomand cartile trilogiei, o sa vedeti o diferenta foarte mare intre film si carte. De ex: in filmu nu povesteste de aventura lui Marry in Gondor unde ramane 4 zile si isi face ca prieten pe Beregond si pe fiul sau.

| St3fa a răspuns:

DAa la ce ora e?

| uǝʞɔıp a răspuns:

Nu am nevoie...eu sunt stapanul lovelelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vineri pe pro tv la 8:30 nu sambata si e cel mai tare film din categoria lui merita nota 1000
ani trecuti era sambata dar acum l-au bagat vinerea, uitat-e sa vezi

| dannyTm a răspuns:

Da logic am vazut filmu asta de cel putin 4 ori si mai vreau sa-l mai vad prea tare nu degeaba a luat atatea premii oscar