| sweetela a întrebat:

Saptamana trecuta am vazut un serial interesant dar nu stiu cum se cheama. Era cam asa: o femeie a plecat de acasa de la nga sotul ei la o prietena in centru, iar sotul a ramas singur cu cei 2 copii, iar el era director la 20th century, cred. Si venise o alta femeie la serviciu pentru a imbunatati imaginea, el se droga oricand, iar la ziua fetei unui coleg de-al sau venise drogat. Nevasta lui a venit dupa 3 zile acasa si a plecat cu copii din cauza lui iar el avea vedenii cu un fost prieten ce a murit intr-un accident de masina. Este interesant dar habar nu am cum se numeste ca nu l-am vazut de la inceput, iar la sfarsit scria "in amintirea lui..." care nu mai stiu cum il cheama si era sfarsitul ep6. Sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută postul TV și programul acestuia, de exemplu : Kanal D pragram(pe google) - mai trebuie să știi ora la care l-ai vizionat și ziua, dar nu neapărat, poți căuta în lista de săptămâna trecută cu ce filme/emisiuni s-au difizat, numai așa îl vei putea găsi, dar poate va ști cineva pe aici.