| Misssy a întrebat:

Sarbatori fericite!, e una dintre acele zile, plictisoare pentru mine, am vizionat ceva filme, bineinteles din categoria tongueoveste, asa ii spun eu, deoarece, ma plictiseste foarte mult ce este la TV, as dori un film, ceva gen :Stapanul Inelelor, dupa parerea mea, cel mai tare, vreau un film, sa zicem, Tineri tonguerintese, Printi, Puteri, Aventura, Dragoste, ceva asa, o poveste de dragoste, intre doi,, tineri". Pretentioasa stiu, sper sa intelegeti. Multumesc.

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Este un film nu stiu ce categorie este se numeste Fantoma mea iubita este si putin trist este multa comedie si putin romantic dar e super poate o sa iti placa:X
Dai fundita te rog?