| Adi_Borghina_1998 a întrebat:

Se rade la filmul "The Wolf of Wall Street"?

8 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Lupul de pe Wall Street, al patrulea film al echipei Martin Scorsese – Leonardo Di Caprio, m-a facut sa rad cum n-am mai ras demult, desi este unul dintre cele mai realiste filme despre, ei bine, criza financiara mondiala.
Sper că te-am ajutat! :d Fundiţă?

| CoquineNoire a răspuns:

Eu dupa o juma de ora l-am oprit, m-a plictisit teribil.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu. E un film destul de mult, mult mai bun decât American Hustle, dar nu e comedie.

Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Parțial,da sau poate doar aparent.Nu este un film de comedie, prin excelență, iar biografic? (aici poate este vizat Caligula).Dar depinde, fiecare cum îl percepe.

| mODIN a răspuns:

Nu

| TiberiuVally a răspuns:

E o pierdere de timp big grin aia nu e comedie big grin daca vrei comedii iti pot sugera eu cateva big grin

| Lup_Tudor_1911 a răspuns:

E un super film,in care si razi,dar cei care au vrut sa faca acest film,au vrut sa arate, ca de la foarte multi bani, a ajuns la a fi sarac si chiar in puscarie din cauza drogurilor si afacerilor necurate, e un film super, in care e de ras.