| bodo1234 a întrebat:

Se uita careva la fairy tail? daca da imi spuneti si mie daca jellal o sa mai apara(ultima oara l-am vazut de parta fairy tail si celorlalte ghilde incercat sa distruga nirvana da a fost luat de consiliu si sunt curios daca iese de acolo si se intalneste cu erza etc si desigur daca o sa fie iar bun etc cat mai multe detaliilaughing funda

Răspuns Câştigător
| vraji a răspuns:

Da jellal o sa mai apara si ce crezi? o sa se bage si el in ghilda cu natsu

1 răspuns:
| bodo1234 explică:

Mersi mult