| IoanaIonuca a întrebat:

Se uita cineva la Bahar-viata furata? Ati putea sa imi povestiti pe scurt actiunea? De-abia saptamana trecuta am dat de el si nu prea inteleg. Mai mult ma intereseaza Arda si Efsun. Ce treaba are Arda cu Zeynep?

1 răspuns:
| Candygirl16 a răspuns:

Pai Arada a imbatato pe Zeynep si s.a culcat cu ea. Efsun a intrat in puscarie si a iesit Arda a vrut sa o bata un om a venit si.a salvat-o dar Arda i.a dat un picior si la omorat iar Efsun a spus ca sa nu intre amandoi in inchisoare sa ii ceara ajutorul lui Sultan.Sultan ii spune sa mearga in padure sa il ingroape acolo, il pune sa faca asta singur il filmeaza si il santajeaza mai intai cu bani si apoi spunandu-i ca daca nu se casatoreste cu Efsun il da pe mana politiei.La inceputu casatoriei se cearta mereu dar dupa incep sa se iubeasca.