| adela4545 a întrebat:

Se va impaca sorin cu delia in iubiri secrete sau o va gasi pe raluca ?funda:*

Răspuns Câştigător
| Dany19 a răspuns:

Cred ca Delia se va impaca cu Radu, iar poate atunci Sorin o va gasi pe Raluca.

5 răspunsuri:
| pallsNk09 a răspuns:

Eu cred ca se va repeta aceeasi poveste. In sez. urmator sau peste cateva episoade raluca va fi gasita in viata. Sorin o sa inceapa cu mua mua :* si tot asa. Iar Delia isi va incepe din nou o viata si isi va reaminti cine a fost si ce a facut. Parerea mea

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Eu cred ca nu se vor impaca pentru ca nu poate sa ii faca asta surorii ei.

| CataEo a răspuns:

Eu cred ca acum e randul Deliei sa inceapa sa o caute pe Raluca.

| MecAlec a răspuns:

Va face cancer la prostata, astfel ramane ipotent, si nici "R"aluca si nici "D"elia nu il mai vor!

| love566 a răspuns:

Eu cred ca sorin se va indradosti de delia si pana la urma o sa o gaseasca pe raluca si va afla ca sorin e impreuna cu delia. va fi bucuroasa a si-a gasit sora si in acelasi timp fa fi revoltata