| anonim_4396 a întrebat:

Se vor bate Sasuke si Naruto vreodata in Naruto? Dar in Naruto Shippuden? Din cate stiu incep ceva in episodul 133 din Naruto.

5 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

In Naruto se bat, dar in Naruto Shippuden inca nu s-au batut asa rau ca in Naruto. Adica s-au batut dar, stii tu, usor...cu vorbe.
Succes!

| MaliciousDeath a răspuns:

Se lupta si in Naruto, si in Naruto Shippuden.

| beastboy84 a răspuns:

Frate, daca te uitai vedeai ca in Naruto, sasuke l-a batut, dar in Shippuden cum a spus si "CREZI" mai mult vorbe, decat lupta.

| CatozAkuma a răspuns:

Da se vor bate cand Sasuke va pleca nu stiu unde... si il vor prinde niste mostrii care il vor droga... si cand va veni inapoi in sat se enerveaza pe Naruto cum se poarta si sare din spate cu un Shuriken dar Naruto se apara. Sper ca te-am ajutat.happy

| 93Silviu93 a răspuns:

Stiu ca se bat in naruto...sasuke se transforma in monstru ala care are 2 maini uriase pe spate, iar naruto in vulpe, si daca imi amintesc bine naruto foloseste rasengan si sasuke chidori si se ciocnesc intr-un mod epic