| FanNarcisa a întrebat:

Se vor mai face telenovele romanesti gen Narcisa Salbatica sau Narcisa iubiri nelegiuite?

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Momentan nu.Eram atat(si inca sunt) de dezamagita ca nu a mai continuat Narcisa, chiar eram curioasa ce o sa se intample cu femeia care l-a accidentat pe acel om care si-a pierdut vederea...stii ca la sfarsitul serialului el si-a revenit coplet si a vazut-o apoi si-a dat seama cine este(ei doi erau indragostiti) iar ea a plecat din oras