| FloAR3 a întrebat:

Seriale noi interesante, funda?

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Hannibal si Bates Motel sunt relativ noi(nu au multe episoade) si sunt super tari(eu una nu ma uit la Hannibal, dar Bates e chiar tare, mai ales daca ti-a placut clasicul Psycho desi serialul nu necesita vizionarea anterioara a filmului pentru a il intelege)

| faramatania a răspuns:

Banshee
Bates Motel
Vegas
Arrow
The Carrie Diaries
Red Widow
Da Vinci's Demons
Defiance
Elementary
Awake
Beauty & The Beast
Bunheads
Girls
Go On
Partners
Revolution

| greyhound a răspuns:

Daca n-ai mai putin de 18 ani, poti sa te uiti la Suits sau Touch

| kameleonic a răspuns:

The Walking Dead
Revolution
Guys with kids
Nu sunt chiar asa noi dar chiar sunt interesante! Succes

| bogdan133 a răspuns:

The Walking Dead sau incearca Dexter.

| ameame00 a răspuns:

Cele mai interesante pe car eu le-am vazut sunt: The Vampire Diaries; How i met your mother. the vampire diaries e aventura dragoste si groaza, iar how i met your mother este comedie...o sa razi. Vizionare placuta!

| xZooMx a răspuns:

TheWalkingDead dar e cu zombie nu stiu daca te poti uita

| WKEmeΞow a răspuns:

"1600 Penn, Banshee, Crossbones, Cult, Da Vinci’s Demons, Deception, Do No Harm, Dracula, Family Tools, Friend Me, Golden Boy, Hannibal, How to Live with Your Parents, Mistresse (2012), Ready for Love, Red Widow"