| Cipri99 a întrebat:

Sper ca categoria asta sa fie buna.Era un anime cu un baiat care s-a transferat la o scoala/liceu care era de fete acuma nu mai e si e intampinat de presedinta consiliului elevilor sau ceva de genu si ii aranjeaza cravata si ca rasplata ca la tinut si a intarziat sau ceva de genu il pune sa se inscrie in consiliu si animeu era cu multe glume cu tenta sexuala, cine il stie dau funa.

Răspuns Câştigător
| Zoppa_Andrei_1989 a răspuns:

Seitokai yakuindomo

1 răspuns:
| alecsukumidu a răspuns:

Nu stiu la ce te referi dar miai putea spune daca era ceva actiune paranormal?