| SoccerJocker a întrebat:

Spuneti-mi niste filme asemanatoare cu american pie, scary movie?
big grin big grin big grin big grin dau funda!winkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| LauraMB a răspuns:

Eurotrip,Slither,the hangover

4 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

How hight

| SoccerJocker explică:

I-am dat funda Laurei. :p :p

| florin3376 a răspuns:

Nu poti face comparatie intre si,amandoua sunt foarte bune comedii,dar una din ele este parodie,a doua,daca ai net gasesti f multe comedii bune si multe la fel de multe parodii, ca ex. parodia la filmul 300, sau multe altele.Sunt sigur ca te descurci si singur daca chiar vrei sa vezi o comedie buna.P S.Te rog sa dai funda la cineva care are nevoie de ea.Pe mine, ca sa fiu cinstit, nu ma intereseaza asa ceva si nici macar nu stiu la ce imi poate folosi. Sper ca esti o prsoana desteapta si o sa gasesti ce iti doresti.

| inseane a răspuns:

Sex drive
dirty movie
road treap 1, 2