| fffandreeea a întrebat:

Spuneti-mi niste filme coreene de dragostehappy

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

A Milionaire's first love,First Snow, Daddy Long Legs e trist dar foarte frumos, Do Re Mi Fa So La Si Do, My Little Bride, 100 Days with Mr.Arrogant,You are my pet, ultimele doua sunt mai mult comedii dar nu duc lipsa de dragoste

10 răspunsuri:
| JiHyun a răspuns:

Boys over Flowers, Playfull Kiss, Personal Taste, Dream Higg, Dream High 2

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stiu ca o sa ma injuri (deoarece iti recomand unul japonez :)) ), dar nu-l rata, cand ai timp.
http://www.filmhd.ro/2011/11/30/fata-care-vinde-flori-1972/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ti mai plac coreencele...

| fffandreeea explică (pentru anonim_4396):

Sunt fata poate coreeniilaughing))

| fffandreeea explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut, dar am cerut filme nu seriale

| BlaaBlaa a răspuns:

Boys over flowers, Playful Kiss, City Hunter, Heartstrings, Dream high;]

| 拉维尼亚 a răspuns:

A millionaire's first love. Acesta mi-a placut cel mai mult dintre toate filmele pe care le-am vazut! E un film de calitate

| daniela281 a răspuns:

Playfull kiss este un serial de dragoste foarte frumos.City Hunter, Boys Over Flowers, Heartstrings si You’re Beautiful.

| kathy83 a răspuns:

Prima ninsoare (Virgin Snow), Hello schoolgirl, Addicted (Jungdok), Innocent steps, Love in Magic, Printesa mea atotputernica, April snow, My little bride, The art of seduction, 200 Pounds Beauty, Never ending story, toate sunt traduse in romana.

| qpPuffyx a răspuns:

Mostenire cu noroc
City Hunter
Master's sun
She is wow
God of study.
Cam atatea stiu:]] puppy dog eyes