| bogdanstelistul a întrebat:

Spuneti-mi niste filme cu bataie.

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Undisputed I, II, III; Never Back Down 1, 2; Takken; Tactical Force; Demage; The karate kid; Knockout; Blood and Bone; Blood out; Fighting; Recoil; Kickboxer; hunt to kill; The Expendables; Fast and Fourios; Re-kill; Ong Bank; Warrior...astea imi venira in minte, poti cauta numele unui personaj sau pe site si cauti la actiune sau aventura

| Websters a răspuns:

Strike Back, uitate aici ca sa iti formezi o impresie despre film, http://www.youtube.com/watch?v=qhKfC2LMkMI&feature=related. Eu am vazut doua sezoane si mi-a placut foarte mult. Sper sa iti placa.