| Codrutsa a întrebat:

Spuneti-mi niste filme frumoase, de dragoste sau comedie. Funda pentru cele mai bune. :X Multumeeesc! :*

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

1)Scrisori catre Julieta-un film superb.Are mult romantism
2)Lion King. Facut de Disney este un film impresionant
3)Flipped.Iubirea a 2 copii.este superb
4)Augusr Rush.Cat am putut plange la filmul asta. povestea unui copil
5)love story. fara cuvinte
6)Frumoasa si bestia.Si varianta noua, dar si varianta scoasa de Disney. aman2 sunt superbe
7)Avalon Hight. Puterea credintei
8)A walk to remember. love struck
9) Never let me go. Este tot ce vrei. Impresionant este linsitea cu care se resemneaza cei 2 love struck.

Iti recomand si Clannad After the Story filmul ( este anime romance +drama ai ce invata de acolo )
Sper ca ti-au placut filmele. Aceasta este lista cu filmele mele favorite. Am mai trimis-o la multi utilizatori, dar cred ca aceste filme chiar merita vazute, pe langa ca sunt foarte interesante te vor ajuta in viata love struck.

Succes happy

2 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

DDe dragoste nu prea stiu probabil Titanic ar fi... dar de comedie iti recomand "Don't be a menace to south central while drinking your juice in the hood "> http://www.youtube.com/watch?v=0jKjSZxEnm8&feature=related >>>> http://www.youtube.com/watch?v=xDU-ORO0Xeo&feature=related
Hangover 1,2 Scarry Movie 1, 2, 3,4,5,Un politist cu expolzie intarziata 1, 2, 3,4,5,
La primul film de comedie ala cu titlul lung mori de ras mai ales daca ai si o subtitrare buna.ok bafta!
Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De dragoste: the notebook, remember me, a walk to remember. comedie de dragoste:the leap year. filmele din seria amurg(tot de dragoste) un alt film frumos e vagabondul milionar...aaa si.si mic dejun la tiffany. Vizionare placuta. Sper sa-ti placa.