| InuIo a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste anime[si descrietil] gen vampire knight si siteul unde il pot urmari.

Răspuns Câştigător
| DarkRoses a răspuns:

Aaah VK este favoritul meu.Yuuki Cross este personajul meu preferat din toate animeurile...M.am uitat la Yuyu Hakusho,High school of the dead,Inuyasha,Jigouku Shoujo,Code Geass,Higurashi no naku koro ni, Black Cat, Ao no exorcist...etc.iti poti alege din lista de www.animezup.com sau www.animefreak.tv etc.Vizionare placuta;)

2 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Hellsing e cu vampiri.e vorba despre o fata care a fost transformata in vampir si lucreaza pentru o organizatie numita hellsing

| rukimika a răspuns:

Shiki e cel mai super anime din gen vampire