| AlexTnic a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste comedii tari si niste filme horrorbig grin... cel mai bun funda :X

Răspuns Câştigător
| lariiiin a răspuns:

Horror:luna noua,shutter,misterul,legion,jennifer'sbody,lumea de dincolo,destinatie finala,drag me to hell, agains the dark, infern de ziua indragostitilor(3D),omul lup,ultima casa pe stanga,mirrors,van helsing,prom nicht, the host, pandorum
Iar pentru comedi uitate pe HBO comedie sunt multe comedi(non-stop)si si bune si haioase! PLSSSSS FUNITSAAAAA!

3 răspunsuri:
| kingRing a răspuns:

Jugass 2 suuuper...

| freelove_4623 a răspuns:

Comedii nu stiu prea multe dar filme horror stiu cateva care te vor speria rau the grudge 1, 2, 3 si emily rose

| nume_4083 a răspuns:

Uite erau doua cobre prin desert si una zice frate noi avem venin da dar de ce vrei sa stii pentru ca m-am muscat de limba si un film horroorr chuky, intoarcera mortilor vii, cauta sh u pe teava. ro