| Rebecca_1381 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme frumoase de vizionat, in afara de cele de groaza! Funda!happy >big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Gone with the Wind
Hachiko - A dog's story
Black Beauty
Before Sunrise

| Pinxiee a răspuns:

It's a boy girl thing [comedie cu adolescenti].
A walk to remember [frumos dar trist].
The notebook [f bun].
Marley and me [ comedie cu un catel buclucas].
Another cinderella story [ cu Selena Gomez; destul de fain filmul].
Big Stan [ comedie buna].
Find me guilty [merita /trebuie vazut ].
10 things i hate about you [dragut filmul].
Accepted [comedie buna].
If only [ f frumos filmul].
The social network [e despre cum a aparut Facebook-ul].

Si mai sunt dar momentan astea mi-au venit in minte deoarece am vazut multe filme, poate prea multe, iar din aceasta cauza nu mi le mai amintesc pe toate. big grin

Vizionare placuta! kiss

| TheWildKemzz a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult :The Green Hornet! este super merita sa-l vezi!

| puf82ro a răspuns:

Intra pe filmemuzica.com si ai sa gasesti toate categoriile. sper sa-ti fie de folos