Spuneti-mi si mie niste seriale interesante va rogbig grin. Cu cat mai multe cu atat mai >binebig grin

8 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Mesaje de dincolo, doi barbati si jumatate, heroes, gossip girl, the vampire diaries, merlin, chuck, friends, sex and the city, dexter, weeds, medium, jericho, Supernatural, Grey's anatomy

fundita?big grin

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai eu m-am uitat la CSI Miami si la CSI New York.Acum nu stiu daca o sa iti placa si tie dar eu le adorlove struck.

| dyanakitty a răspuns:

Pariu cu viata, las ferbinti, the vimpire diares asta e super

Răspuns utilizator avertizat
| AyameSte a răspuns:

Iti recomand cu mare mare caldura un serial in 7 sezoane: Buffy, the vampire slayer. Este un film care mie mi-a placut foarte mult si l-am urmarit cu multa placere. In caz ca te hotarasti sa te uiti sa stii ca are o continuare, un serial numit Angel, care este cum am zis un spinoff al productiei. Sper sa il urmaresti

| icexc23 a răspuns:

Lie to me, Spartacus, White Collar, American Horror Story, How i met your mother, Shameless (varianta US), Misfits, 4400! Sper sa iti placa.

| holocaus a răspuns:

Am uitat sa iti spun ...preferatele mele au fost :OZ, WEEDS si Family Guywinking

| DaniiAdrian a răspuns:

Pai eu iti voi spune dupa gen

Crima,drama Actiune - Oz
Viata in puscarie,ce fac detinutii in fiecare zi,cum introduc drogurile,cum evadeaza,cum se ard intre ei.happy

Smallville-actiune,drama,romantic
Viata lui Clark Kent tongue

Blue Mountain State -Comedie,Comedie, Comedie, Sex
Daca ai vazut american pie sigur o sa iti placa si asta

.Nu mi-a placut sa dau copy paste cum au facut toti ceilalti

Sall