| 앨리스 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale sau filme cu adolescenti de dragoste (nu conteaza ce sunt americane coreene etc.)! VA ROG! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Uita-te la City Hunter e super;)
http://www.youtube.com/watch?v=DitSOZwca8c
vezi trailerul asta si dupa care iti dai seama daca iti place sau nu

5 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

Buna!
Incearca:
90210 [serial]
Gossip Girl [serial]
One Tree Hill [serial]
Triple Dog
Thirteen
17 again
Azi 13 maine 30
American Pie [1-7]
Easy A

| AoiTori a răspuns:

Boys over flower ai vazut?

| Ame25 a răspuns:

Angus thongs and perfect snogging

| denii08 a răspuns:

Geek Charming

| zPicSsyZ a răspuns:

Ti-as sugera "Pariu cu viata". Este un serial muzical despre o trupa de 20 de adolescenti in care sunt perechi de iubiti si iubite. Este in fiecare luni pe PRO TV la ora 8:30. Dar, trebuie sa il vezi de la primul episod. Merita! Imi dai si fundita?:*big grin