| TrIpLeX2011 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale tari in afara de: the vampire diaries si supernatural:!

13 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Eu stiu cateva seriale tari rau : Smallville, Primeval, si mai este unul tare rau : Survivor( are sezonane de la 1 pana la 25 sau 26) dar nu s-au facut decat pana la 22 sau 23

| MoatZa a răspuns:

Mesaje de dincolo

| Diiana232997 a răspuns:

Gossip girl love struck

| gabriela007 a răspuns:

Pretty Little Liars
Lost
Prison Break
Gossip Girl
True Blood

| Paprik a răspuns:

Two and a half men
When i met youre mother
etc.

| SimmvonD a răspuns:

Pretty Little Liars
How I Met Your Mother
Lost
Gossip Girl
Family Guy
Lie To Me
True Blood

| happykill a răspuns:

Prison Break

Serialul prezintă povestea intrigantă a lui Michael Scofield, interpretat de seducătorul Wentworth Miller, care înscenează jaful unei bănci pentru a ajunge în aceeaşi închisoare în care se află fratele său mai mare, Lincoln Burrows (Dominic Purcell). Aşteptându-şi rândul pentru scaunul electric după condamnarea în cazul unei crime pe care nu a comis-o, Lincoln se trezeşte coleg de închisoare cu fratele lui, în penitenciarul Fox River. Michael pune în aplicare, pas cu pas, un plan elaborat de evadare pentru el şi fratele sau. Povestea se complică atunci când la mijloc intervin interese financiare şi politice, dar şi conspiraţii guvernamentale.

| andreea_7228 a răspuns:

Lie to me

| CinevaNecunoscut13 a răspuns:

Nana,Soul Eater(secera mortii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
daca te pasioneaza cele politiste poti sa incerci CSI New York, Criminal minds, NCIS...
daca ai chef sa razi vizioneaza Gilmore Girls, Cougar Town, sau Scrubs happy
Sau, daca vrei suspans poti urmari El Internado (Internatul), e in spaniola

| Georgiana1998 a răspuns:

Twilight( nu stiu daca e serial), Married with childrens, si daca vrei iti pot spune filme:
Salt ( cu angelina Jolie)
Black Swan ( cu Natalie Portman)
Water for Elephants ( cu Robert Pattinson, Resee Witherspoon)
Remember me ( cu Robert Pattinson)
Pinguinii Domnului Popper ( cu Jim Carey)

| Daniella_6956 a răspuns:

Cel mai tare serial ce l-am vazut de curand si am terminat cele 4 sezoane a fost "HEROES". Este super! sper sa iti placa si tie, deoarece prietenilor mei carora l-am recomandat le-a placut f mult! vizionare placuta! happy

| Iuliiiaaa a răspuns:

Pai depinde de ce fel de genuri iti plac...big grin uite cateva seriale care eu le am vazut si is faine : Gossip Girl, Hellcats, Breaking Bad(daca iti place stilul actiune)... sper sa ti fi fost de ajutor happy