| shelby a întrebat:

Spuneti-mi si mie nisteseriale sau filme cu nu stiu supranatural adica cu vrajitoare, varcolaci, vampiri, cei care au puteri chestii dina-stea

Răspuns Câştigător
| Iulliiaa a răspuns:

Supernatural
Red reding Hood
The vampire Diaries
Kyle XY
El internado
Hell Cats
Twilight
Nany McPhee
Prince of Persia
Hellboy
Kick-Ass
Beastly
Cronicile din Narnia
The prince and me
Piratii din Caraibe
Heroes
Ghost Whisperer
Alice in Wonderland

Barfta.winking :*

7 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Merlin, Conan, Hercule, A fost unu' aseara pe la 00:00 pe antena1, tot asa, dar nu mai stiu cum se numea. crying

| Shr3dder a răspuns:

Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn
The vampire diaries, True Blood
Daca vrei si zombi: Resident Evil (sunt multe filme)

| thegirl1 a răspuns:

The vampire diaries, twilight, witch etc. happy

| mariacris98 a răspuns:

1. Twilight (2008)
2. Twilight Saga New Moon(2009)
3. Twilight Saga Eclipse (2010)
4. Let the right one in (2008)
5. Queen of the damned (2002)
6. Interviu cu un vampir (1994)
7. Blade (1998)
8. Shadow of the vampire (2000)
9. From Dusk Till Dawn (1996)
10. Underworld (2003)
11. Day Watch (2006)
12. Nevestele lui Dracula (1960)
13. The Vampire Diaries
14. True Blood
15. Gossip Girl

| ileana_5795 a răspuns:

The covenant(film), Supernatural, Heroes(serial, mi-a placut), Teen Wolf, True Blood, The Vampire Diaries.
@Iulliiaa: Din cate stiu eu, Hell Cats nu are nici o legatura cu vampirii varcolacii sau alte chestii care nu exista. E comedy/drama.
@mariacris98: Ultima oara cand am verificat Chuck Bass nu era vampir, deci nu stiu de ce ai mentionat Gossip girl. Poate ma insel, nu stiu.

| coolboy1999 a răspuns:

Am o sugestie pentru tine dar ai grija eu am devenit obsedat de supranatural si de magie.Ai putea sa te uiti in fiecare vineri seara de la ora 22:00 pana la ora 00:00 la "Fenomene Stranii" pe Discovery dar este doar vineri si nu este in reluare.Este un documentar despre povestile unor oameni reali ce spun ca au trait experiente supranaturale si sunt reproduceri cu actori platiti pentru a povesti ce au patit acei oameni deci este un fel de film doar ca mai povesteste si un comentator si oameni aceia.S-au cei care au mai supravietuit dupa experientele traite!