| Kosm1n a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film comedie bun! la cel mai frumosc film dau fundita!(fara jackass, placinta americana, scary movie)

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Monty Python and the Holy Grail (1975), Monty Python's Life of Brian (1979), Dumb & Dumber (1994), Austin Powers (seria), Harold & Kumar Go to White Castle (2004), Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Role Models (2008), Superbad (2007),The Hangover (seria), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009).
Vizionare plăcută!

2 răspunsuri:
| Didiana11 a răspuns:

Iti recomand sa incerci si filmele din seria politist cu explozie intarziata, norbit, wake, bunny house, doua pupeze albe, ala mic, billy madison si multe altele dar poti pur si simplu sa dai pe net cautare filme comedie si acolo o sa-ti de si despre ce este vorba

| Codrutzz a răspuns:

Incearca
*No Strings Attached
*Friends with Benefits
*How high(daca iti plac filmele cu negri)
*Firedup
*What happens in vegas
*Littleman

Astea le am momentan in minte happy