| icebaby a întrebat:

Spuneti-mi va rog unde pot gasi tot sezonul 2 al serialului THE VAMPIRE DIARIES.Am privit doar pina la seria 15, mai multe nu gasesc crying

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu ai cum sa gasesti tot sezonul deoarece in fiecare saptamana apare cate un nou episod.joia apare in America,iar vinerea la noi, deci nu ai cum sa le vezi, decat 1 episod nou la o saptamana.

| teo18 a răspuns:

Buna. uite un site pe care poti gasi diverse filme. ele sunt pe partea dreapta. http://bmtd.ucoz.com/news/the_vampire_diaries/1-0-9...fundita?

| Mocacchino a răspuns:

Sezonul 1 - Complet, 22 episoade.
Sezonul 2 - Maine apare episodul 16. Sezonul inca nu este terminat.
Episoadele apar saptamanal, de obicei. Dupa episodul 16, actorii au o pauza pana pe 4 aprilie cand apare episodul 17.