| crytical a întrebat:

Spuneti niste filme de comedie frumoase sau actiune... sau ceva care sa ma tina in suspans dar nici horror pentru ca alea ma adorm.

3 răspunsuri:
| StillLoveU a răspuns:

The man of fire e cu Denzel Washington.

| andrutzik a răspuns:

Te ai uitat la casa de ceara? e super mijtooo filmul iti dau o scurta descriere:
6 Tineri se duc sa vada un meci in orasul celalalt.Dar ei inopteaza undeva langa un orasel pierdut si uitat de lume unde totul e facut din ceara chiar si oamneii...Restul te las sa afli singur
ti l recomand deci e super fain si chiar te tine in suspans sau alt film calumea este saw 3d.Si acesta e super mijtooo

| Ir0nMaN a răspuns:

1.The Mechanic ( actiune ) e suuuuper tare filmul...
2. Death Race ( actiune ) Bestial.l-am vazut de 3-4 ori
3. Death Race 2 ( actiune ) bunutz...
4. ori ce film in care apare Nicolas Cage ( Ghost Rider, Kick-Ass, National Treasure 1 si 2, Knowing ) si multe altele