| Razvan_6921 a întrebat:

Stie careva cate seriale sunt in sezonul 4 din serialul Kyle XY?

3 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Exact: idem @Pho3nix.
adica, mi-a placut din prima atat de mult in cat am vazut toate episoadele din toate sezoanele in 3 saptamani!
iti dai seama. vreo 4-5 episoade pe zi. deci te-ai prins, nu?
sezoanele sunt urmatoarele:
1: 10 episoade
2: 23 episoade
3: 10 episoade
4: *** ca cica n-au audienta si nu l-au terminat da nu stiu cum pot sa se gandeasca altfel. in fine. eu sper ca te-am ajutat si ca merit o[funda] big grin pup

| BreatheRelax a răspuns:

Sunt doar 3 SEZOANE uite-te aici sa vezi toata lista de episoade si sezoane http://www.imdb.com/title/tt0756509/episodes

| dalia_7907 a răspuns:

Are doar 3 sezoane.