| roser777 a întrebat:

Stie careva niste filme de groaza [cu niste tineri care pleaca intr-o excursie etc sau cu case bantuite] FUNDOI happy

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

The Hills Have Eyes (2006)
Din Dealuri insangerate sunt 2 partii si asta
House of Wax (2005)
Casa de Ceară.

| GaBytZaX3 a răspuns:

Incearca si tu : Casa de cear, 13 Fantome (casa bantuita ), Casa celor 1000 de cadavre, Camera 1408 ( e superb, merita vazut ), Balul absolventilor, Destinatie finala 1, 2, 3,4..., Dead snow ( asta chiar mi-a placut ), I Still Know What You Did Last Summer, Activitate paranormala. si mai sunt multe altele. Sper ca te-am ajudat. Funda?

| Edy1995 a răspuns:

House of Waxwinking

| EnglandGB a răspuns:

Kill theory, snow, ahhh atat imi aduc aminte.