| Oitza a întrebat:

Stie cineva cand apare The Twilight Saga:Breaking Dawn in Romania?

Răspuns Câştigător
| Lavinutzz a răspuns:

A aparut azi 18.11. 2011 la ora 00:00 a fost premiera la Cinema Digiplex (am ratat-o) stii tu scoala sadsadsadsad

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn- Part 1" a avut premiera astazi 18.11. 2011. Dureaza vreo 2-3 saptamani pana apare si pe internet. Daca vrei sa vezi o parte din el te poti uita aici (in italiana):
http://smashing-tech.net/......ie-online/

| SongElena a răspuns:

Astazi este premierea.se difuzeaza in cinemauri azi si zilele urmatoare.dar pana va aparea pe net mai dureaza.

funda?