| KatherineH a întrebat:

Stie cineva cand va iesi filmul I, Tonya in Romania? Am cautat pe net, dar nu pot sa gasesc nicaieri. Cred ca in Statele Unite a iesit pe 8 dec, dar s-ar putea sa ma insel.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nu stiu cat de bun o fi, in america ruleaza doara in 3 state laughing, nu te inseli asa este pe 8 a intrat dara numai in California, NY si Ohio, in rest nimic.Nici nu stiu daca o sa mai ruleze si altundeva, daca n-a aparut pana acum.Vad are o nota destul de mare, insa aia nu spune mai nimic deocamdata.Eu cred ca nici n-o sa mai ruleze in cinema, daca ar fi fost atat de grozav l-ar fi rulat peste tot.Bine ca nici nu cunosc eu detaliile astea financiare sau cum si ce relatii trebuie sa ai sa iti ruleze aia filmele laughing Scuze ca is pe linga intrebare dara ma plictiseam si nu prea stiu ce sa fac, nici filme nu am la care sa merite sa ma uit laughing asa ca bat campiile pe la TPU asta

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu s-a anunțat exact dată când o să apară în Romnânia. E posibil în luna ianuarie 2018.