| animeskrillex a întrebat:

Stie cineva cand va urma urmatorul episod din inazuma eleven chrono stone

3 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Uite-te pe imbd, mai mult ca sigur vei gasi acolo ceva.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai aici, lista completă//apar titlurile episoadelor și descrierea fiecăruia:

http://inazuma-eleven.wikia.com/......28anime%29

Să dai un click, la categoria Episodes, acolo unde scrie List of episodes și Chrono Stone episodes (A complete list of episodes)

| Sakura13574 a răspuns:

Pai, practic, cu subtitrarea in engleza e aparut tot sezonul, daca te referi cu subtitrarea in romana.....ieri a aparut ep. 7 si episodul 8 nu stiu sigur cand va fi postat.Ori saptamana asta ori saptamana viitoare, cred