| EverWoW a întrebat:

Stie cineva cum s-a terminat serialul "Nini", dau fundita pentru primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Da deci s`a terminat asa
Nini era la altar cu Tomas si a aparut Victor cu peruca lui Nico in mana
Si le-a aratat tuturor ca Nini e nico
|Dupa Nini a plecat plangand si s`a dus sa`si bage mainile in pamant si dupa a venit Tomas la ea si a zis ca e foarte sup pe ea
Dupa Sebastian vorvea cu Victoria si i`a zis ca daca Nico nu exista asta inseamna ca el a fost prima iub a ea
Asa intre timp Nini se pregatea sa plece si si-a luat larevedere de la tot personalu
Tot intre timp laughing Victoria si cu Seba. au convins personalu si pe Tomas ca Nini a facut asta din dragoste
Asa si cand Nini era pe punctul de a pleca definitiv a aparut Tomas si i`a zis sa nu plece.iar atunci a venit tot personalu imbracat in Nico laughing si au convins`o pe Nini sa ramana
Si la sfarsit Tomas s`a casatorit cu Nini
Atat happy

14 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

Victor a aflat ca Nini era Nicolas si a strica nunta lui Tomas cu Nini. Dupaia Tomas cu Nini s-au certat si au anulat nunta.Pana la urma s-au impacar din nou cu ajutorul lui Martin si au facut nuntabig grin

| TheExpert01 a răspuns:

Eu stiu selina a sfarsit in gunoi, thomas si nini s-au casatorit(chiar daca thomas a aflat adevarul) si la sfarsit victor in exil... funda?

| viky98 a răspuns:

S-au casatorit Nini cu Thomaswinking

| WyndFTW a răspuns:

Sau casatorit siau trait fericiti pan la adanci batraneti blah blahwinking

| justMe29 a răspuns:

Am vazut toate episoadelebig grin
si pana la urma nini se casatoreste cu tomasbig grin
(scuze daca cumva am scris gresitblushing )

| madalynutza_8886 a răspuns:

In primul rand buna TPU si acum sa iti raspund la intrebare pai Nini si Tomas uramau sa se casatoreasca si, seara Nini vroia sa scape de Nicolas si s-a dus in padure si a aruncat costumul lui Nicols. Dupa ce a plecat Nini, Victor s-a dus sa vada ce a aruncat Nini la gunoi si a vazut peruca lui Nicolas, cand a ajuns Nini la pensiune a vb cu Vichi si Nini a constatat ca, ramasese cu vocea lui Nicolas in ziua nunti toti s-au atunat si primarul l-a intrebat pe Tomas daca o ia pe Nini Gomez de sotie el a zis da si dupa a intrebare pe Nini daca il ia pe Tomas de sot si a zis da dar cu vocea lui Nicolas si atunci Tomas a ramas uimit, tot la nunta era si Victor si a venit cu peruca lui Nicolas si a zis ca Nini este o impostoare dupa Nini a plecat si-a facut bagajele si-a luat ramas bun de la toti si a mai stat putin cu Sisi si atunci a venit Tomas. Nini isi tot cerea scuze iar Tomas i-a zis,, Nini ai avut atatea posibilitatzi sa imi spui si nu ai facut-o constinta mea nu te poate ierta dar inima mea da "" Nini radea era bucuroasa ca va rame cu Tomas si dupa sa-u sarutat si au venit toti imbrakatzi in Nicolos. Sper ca te-am ajutat plss funda puw pa pa

| Raluuuuuuu a răspuns:

Cand Nini si Thomas vroiau sa se castoresca a venit Victor si a dat-o de gol pe Nini. Thomas s-a suparat dar apoi copii lui i-au spus ca Nini e buna ca mama si ca nu a vrut sa il minta. Apoi au mai facut o data nunuta si au incalecat pe o sa si ti-am spus povestea asa! uitate pe YouTobe numai ca este in alta limba. fundita plz

| FoNemeKo a răspuns:

S-a casatorit Thomas cu Nini!

| MusicLOVE125987 a răspuns:

.Nini i-a devaluit ambasadorului ca ea era Nicolas dar apoi el a iertat-o. Ambasadorul s-a casatorit cu Nini, Lola a ramas impreuna cu Martin FUNDA?

| kykyzzz a răspuns:

Pai, Nini si ambasadorul s-au casatorit, el a aflat de Niko si a fost suparat dar apoi s-a dus dupa ea.si a luat-o inapoi.Cam asta a fost sfarsitu`:X Funda?big grin

| xLexiii a răspuns:

Nini s`a casatorit cu Tomas:-x

| Stelena a răspuns:

Sisi o minte pe Selina ca nunta lui nini v-a avea loc la un castel,dar selina afla ca nu e adevarat, victor gaseste peruca nu nico la gunoi o i-a si la nunta o da de gol pe nini. Thomas se supara pe nini si nu vrea sa o mai vada, dar toti ii spun ca ea a mintit din dragoste pentru el.Iar el isi aminteste tot ce a facut nini si nico pentru el si se razgandeste.Se duce la nini si ii spune :capul meu imi spune sa nu te iert da inima mea imi spune sa ramai! Se impaca in parc si toti angajatii si toti cei dragi lui nini vin imbracati in nico si cu peruci! apoi nini cu thomas se casatoresc si se iubesc!

| amor a răspuns:

A ramas cu tomas,,, dar mai bine scrie pe you tube final del telenovela nini si vei vedea singurica... funda plizz D:

| allexxaaa a răspuns:

Pai s-a terminat asa : Thomas o cere pe Nini in casatorie. Nini accepta big grin. dar apoi trebuie sa depuna juramintele si sa nu fie nici o minciuna. Si asta a mers dar la nunta. VICTORR! A dat-o de gol si Thomas s-a suparat sadsadcrying.Dar chiar inainte sa plece se impaca si fac nunta pe loccc! laughing)
. yeeess