| Sergiu2306 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul:
E vorba de un lunetist care este acuzat pentru o crima pe care nu a facut-o el. Un alt lunetist omoara 5 persoane(cred), dar vina cade pe celalalt. Stiu ca intr-o faza din film lunetistul nevinovat este intrebat cum ar actiona daca ar trebui sa repete crima, si explica, ca el ar merge cu o duba pe un pod, aflat in zona, si ar trage de acolo. Imi amintesc foarte vag fazele din film. Unul din persoanele ucise parca era un om cu un buchet de flori in mana, si mai era o femeie cu niste documente in mana, daca nu ma insel.

Nu e vorba despre filmul Shooter sau Sniper.

1 răspuns:
| Rechin a răspuns:

Jack Reacher. Huh am stat ceva sa il caut ca nici eu nu stiam cum se numeste :p