| Gr_Robert_1992 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste un serial (coreean, chinez, japonez...) difuzat pe tvr2 vara intre anii 2004-2007 in jurul orei 14:00?
Stiu ca cer prea mult cu detalii atat de putine, imi amintesc pe langa intervalul de ani si ora de difuzare numele celor 3 barbati in rol principal, serialul e unul fantasy sci fi: Nor Pamant Aer, nu mai tin minte exact.
Rog si sper sa fiu ajutat de cineva cu o memorie mai buna decat a mea sau cu resurse mai bune decat ale mele.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Neagandalf a răspuns:

„Preţul trădării"