| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Stie cineva cum se va termina Buburuza si Motanul Noir? Acestia vor afla cine sunt cu adevărat? Daca aveti un link m-ar ajuta

3 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

În primul sezon din Buburuza și Motanul Noir ei nu-și află identitățile unul altuia, dar se va difuza în curând sezonul 2 și se spune că vor afla atunci.
Serialul nu este terminat, dar vor afla cine sunt cu adevărat în final, altfel nu ar mai fi frumoasă povestea.
Poți urmării niște videoclipuri pe bază de benzi desenate pe Youtube în care ei află adevărulwinking
https://youtu.be/rH5YqlqSX8g

| AnonimusTeo123 a răspuns:

Nu este terminat, dar pe Youtube este terminarea in denzi desenate! Abia astept sa vad si eu terminarea!

| DYHANA110MHARUSHKA a răspuns:

Buburuza si Motanul Noir sfarsesc facand infarct in timpul unui act sexual foarte intens.