| tnnn a întrebat:

Stie cineva daca Finn si Belamie au murit ( in the 100 ) dau funda!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Păi Bellamy a scăpat de Murphy (nespânzurat) în ep.12, apoi la final (ep.13),după ce soră-sa Octavia pleacă cu Lincoln, el și Finn rămân afară în lupta aceea cu secerătorii, care ai văzut cum se finalizează (carbonizați toți, cam după ce ar fi trebuit recunoscuți ca fiind morți, după dinți?), dar nu se știe, iar cănd au apărut și muntenii situația a scăpat complet de sub control, iar la final Clarke se trezește în carantina mount weather și-l vede pe Monty.În sez. 2 vom afla ce și cum, dar probabil că n-au murit, n-ar mai avea farmec serialul fără ei, mai ales fără Bellamy.Nu crezi?