| Joker a întrebat:

Stie cineva daca mai sunt difuzate pa HBO serialele "Urzeala Tronurilor" si "Spartacus"?

dau funda si votwinking

Si imi puteti spune in caz ca nu mai sunt difuzate si de ce nu mai sunt difuzate?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| geolovesedward a răspuns:

O sa iti raspund doar in legatura cu Urzeala tronurilor pentru ca de celalalt nu stiu nimic.DA! Se mai difuzeaza...Din pacate s-a terminat primul sezon (are dooar 10 episoade)... Urmeaza si un al 2lea sezon prin aprilie 2012. Nu avem decat sa citim cartile si sa asteptam straight face

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Spartacus nu l-am mai vazut... urzeala trounurilor inca se difuzeaza!
si spartacus nu se mai difuzeaza ...pentru ca s-a terminat seria!
probabil ca o sa incepa din nou seria a doua! spartacus -gods of the arena!

| amicumms a răspuns:

Http://gameofthrones.hbo.ro/ poate gasesti aici

| Lavynyku a răspuns:

Urzeala Tronurilor se mai difuzeaza, chiar saptamana trecuta era pe HBO. Urmareste programul cu mai multa atentiewinking

| CartideCitit a răspuns:

Pana la al doilea sezon din "Urzeala Tronurilor" poti citi cartea. Afla mai multe despre carte din recenzia de aici: http://www.cartidecitit.ro/.......R.-Martin
Daca vrei recenzii si despre restul seriei citeste aici: http://www.cartidecitit.ro/Seria-Cantec-de-Gheata-si-Foc

Lectura placuta!