| allasunshine a întrebat:

Stie cineva daca se va face si Gossip Girl sezonul 5?

3 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Ce ar fi sa vizionezi doar sezonul 4? o sa spuna daca se face un alt sezon doar la sfarsitul sezonului 4 (adica vara). eu sincer sper sa se mai fac pentru ca imi place foarte mult gossip girl:X:X

| BoierBibescu a răspuns:

Inca nu se stie. este posibil sursele... cwtv nu a anuntat nimic despre sezonul 5

| R_9691 a răspuns:

Mai este o gramada dn sezonul 4 si tu vrei deja sezonul 5? laughing
despre sezonul 5 nu vom sti decat pe sfarsitul primaverii inceputul verii cand se termina sezonul