| Unicooorn2001 a întrebat:

Stie cineva de ce au fost schimbati baietii din serialul Nowhere Boys?

Răspuns Câştigător
| justme241 a răspuns:

Ar trebui sa vezi serialul pana la capat si ai sa observi de ce nu mai sunt oarecum personajele principale. nu chiar au fost schimbati sau inlocuiti doar ca ei si-au terminat partea lor si si-au continuat viata, dupa cum poti vedea in primele episoade Ellen in sezonul 3 este profesoara in scoala. big grin

1 răspuns:
| Ralukafay a răspuns:

Poate este genul acela de film/serial in care sunt schimbati actori principali.Sau poate au primit o oferta mult mai buna pentru un film/serial si poate nu le-a convenit cum sunt platiti, etc.