| nikyreed a întrebat:

Stie cineva filmul: era o fata a carui iubit s-a sinucis si la o gara de tren ea a inceput sa bea si un baiet a dus-o la el acasa.Peurma se indragostesc si stiu ca au scris niste scrisori si le-au ingropat sub un copac, trebuia citiva ani sa treaca ca ei din nou sa se întîlnească linga acel copac si sa-si citeasca scrisorile unul la altul. Cand a venit timpul baietul a venit, dar fata nu.Asa s- primit ca ei s-au intilnit din greseala intr-o cafenea si sfarsit.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce scrii băiet, nu poti scrie băiat ca asa se zice normal, băiat, nu băiet.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

My Sassy Girl (2008)
http://en.wikipedia.org/wiki/My_Sassy_Girl_(2008_film)