| BiEnCuTsA_1244 a întrebat:

Stie cineva niste filme cu adolestentii/copii de Craciun de dragoste sau comedie?:*.

Răspuns Câştigător
| maya00sel8cookie a răspuns:

Cu adolescenti(e si de dragoste, dar si comedie):She's the Man, Easy A, 10 Things I Hate About You, What a Girl Wants, Sydney White, Mean Girls 2, Boys and Girls.
De Craciun:I'll Be Home for Christmas,Home alone, Four Christmases, Polar express, The Santa Clause 2, Santa Baby 2, The Search for Santa Paws.
Si un film de comedie cu vampiribig grinracula: Dead and Loving It

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoOne18 a răspuns:

Seria American Pie
Seria Home Alone
Filmul Ted
Scary Movie-Comedie de groaza
Mean Girls-Fete rele
Another Teen Movie
Prom-Balul de absorvire
Cirque du Freack
Charlie St.Cloud
17Again
Singur Acasa 1, 2, 3.

| Mihai_Alin_1997 a răspuns:

Poti sa te uiti la "Vacanta mare" sarbatori fericite!