| andreea2000cris a întrebat:

Stie cineva sigur absolut sigur daca ioana(alina eremia) din pariu cu viata chiar v-a muri sau isi v-a reveni?

5 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Isi va reveni pentru ca-i personaj principal ii numa pentru suspans ca lumea sa se mai uite fundiotza puppy dog eyes

| Anonymus314 a răspuns:

Nu moare.

| pinkqueen98 a răspuns:

Buna andreeeahappy.nu, nu v-a murihappya anuntat pe facebook dar a sters repede mesajulwinkinga spus sa nu ne ingrijoram!

| DianaSweetSel a răspuns:

Eu am vorbit cu Sara din Pariu cu Viata pe Twitter si a spus ca nu va muri. Stai linistita!

| shuberek a răspuns:

Nu cred ca v-a muri pentru ca nu ar mai avea sens pariu cu viata daca ea v-a murihappy