| Teea96 a întrebat:

Stie cineva un film foarte tare, de comedie, si de familie? Poate am o intrebare stupida dar ma plictisesc rau in casa si afara e foarte cald. Deci daca sunteti draguti imi raspundeti la intrebare? Va rooog!

Răspuns Câştigător
| Helăăăăăuu a răspuns:

Te poti uita la Home Alone ( 1, 2, 3, 4 ) - Singur acasa ( 1,, 2, 3, 4 ), sau la Scary Movie 3. E amuzant.

2 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Rush Hour 1, 2, 3
Seria Jandarmii ( jandarmul din st. tropez, jandarmul la new york, jandarmul se insoara, jandarmul la plimbare, jandarmul si extraterestrii, jandarmul si jandarmeritele)
Cowboy Shaolin (2000)
Cod Name : The Cleaner (2007)
Big Momma 1, 2, 3

| Dxx_Olii_1998 a răspuns:

Easy A
Liar, liar
Big Daddy
Just do with it
Death at a funeral
School of rock
The little rascals
Rush Hour
Scarz Movie