| idontgiveafuck2344 a întrebat:

afara este foarte cald.
Ce aș putea face in casa ca sa nu ma plictisesc. FUNDA

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Poti face multe lucruri... sa faci curatenie, sa faci un dus, sa te uiti la un film anume, sa asculti muzica, sa te uiti la TV, sa-ti faci o limonada si multe altele poti face in casa.

| anonima0101 a răspuns:

Poti sta linistit/a in fata pc-ului sau telefon sau tableta etc. si sa raspunzi la intrebarile de pe TPU. laughing cel putin asta fac eu. Sau uita-te la un film big grin

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Poti face o gramada de chestii, hai sa iti zic cateva:
- poti vedea un film care iti place sau un documentar interesant pe National Geographic
- poti invita cativa prietenii la tine si sa va jucati un joc pe pc sau gen Monopoly...
- poti asculta muzica
- poti sa desenezi ceva sau sa pictezi (chiar daca nu esti talentata la asta, nu refuza, nu se stie niciodata ce poti sa faci)
- poti sa iti faci curat in camera sau sa stergi praful :-))
- poti sa dormi cateva ore (somnul de frumusete e important)
Cam atat, sper ca te-am ajutat!

| Sweet155 a răspuns:

Asculta muzica, joaca-te trviador, uitate la filme, videoclipuri amuzante si stai pe facebook sau skype.

| CrissTina16 a răspuns:

Cheama niste prieteni. Cu ei poti face orice si nu te plictisesti nici daca stati ca prostii si va uitati unul la altul laughing))

| Anonima54 a răspuns:

Păi eu niciodata nu ma plictisesc rolling on the floor Dar iti poti chema prietenii afara, sa iti faci poze...etx