| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Stie cineva un film sau ceva desene animate online pe episoade? Sa nu fie cu vampiri sau magie...DAU FUNDA big grin

11 răspunsuri:
| AleAnyo a răspuns:

Kaleido Star
E un anime foarte frumos, si nu e cu ciudatenii sau batai. Eu inca sunt o fana, l-am vazut la 9/10 ani(pe Animax) si la 13 ani l-am vazut iarhappy

| Parkmin a răspuns:

Say I love you, Gossip Girl

| suffarstar a răspuns:

Insula dramei totalehappy

| NuMaContrazice a răspuns:

Inuyasha, Hell girl si ai gasesti, episoadele le gasesti pe animekage, astea au si putina magie...

| cristif a răspuns:

Blinky Bill, Family Guy (desene animate pe sezoane).

| cristif a răspuns:

Blinky Bill, Family Guy

| PikachuPufos a răspuns:

Hmm. thinking desene animate zici... ADVENTURE TIME saaaaau sau sau sau SPONGEBOB big grin eu cand ma simt ca un **** ma uit la astea pe vplay(punct)ro laughing iar seriale... am multe Gossip Girl, The pretty little liars, dr house, grey's anatomy, dexter, the walking dead(NU E CU MAGIE, E CU ZOMBIE SI E MISTO!), arrow, how i met your mother, mama s-a uitat la toate sezoanele din neveste disperate intr-o luna! XD, dar trebuie sa recunosc ca sunt faine, ummm new girl, ti-as spune de once upon a time dar ai zis fara magie c:

| ℬℯℓιℯvℯ a răspuns:

Poti sa incerci siteul asta :http://www.desene-animate-online.net/......-date.html este forte bun si spre sa iti placa
Asta este un serial forte misto depe Animax https://www.google.com/......https?/ gasesti tot ce iti trebuie
Sper ca te-am ajutat

| kid08 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la "Copiii de la 402"...ma gandesc ca ai auzit de ele. Sau la Brace Face...sunt multe site-uri cu desene. Uita-te la seriale pe vplayhappy.