| pastavesela1977 a întrebat:

Stie cineva unde as putea vedea Romina VTM online? Nu mai este in cinema si chiar as vrea sa-l vad.

Răspuns Câştigător
| 1user1 a răspuns:

O sa apara online cand va aparea pe Netflix, pana atunci nu il poate prelua nimeni happy

| pastavesela1977 explică (pentru 1user1):

Dar cand apare pe Netflix? Am cautat si imi da Teambuilding, Tabara, etc

| 1user1 a răspuns (pentru pastavesela1977):

Nu stiu sa iti spun o data fixa, putem doar astepta sa il cumpere Netflix, pentru ca Netflix trebuie sa cumpere filmul, oricum urmaresti si tu in online cand va aparea, cauti pe fiecare luna si vezi ce gasesti!

5 răspunsuri:
| 1user1 a răspuns:

UPDATE: astazi a postat selly pe Instagram si a spus ca pe 2 mai 2023 va aparea Romina, VTM! pe Netflix!

| Floryna99 a răspuns:

Buna! Din ce am găsit pe un site, s-ar putea să apară pe Netflix prin aprilie 2023. Și eu îl aștept!?